Finale CRO 3D kupa u streličarstvu

 

  U prekrasnom ambijentu Lovačkog doma „Muljava“i okolne prirode, u subotu 10.listopada održano je finale CRO-3D kupa. Dom se nalazi u podnožju Petrove gore, nedaleko Vojnića i omiljena je vikend destinacija Karlovca i okolice. CRO-3D kup sastoji se od pet utakmica koje su održane tijekom godine na različitim lokacijama širom Hrvatske. Jedan turnir održan je i u organizaciji našeg kluba “Grofovi Konjski“.

 

Na turniru u „Muljavi“ sudjelovali su: Miljenko Jagarčec u stilu-goli luk te Mario i Nenad Štabek u stilu-tradicionalni luk. Jagarčec je osvojio drugo mjesto i srebrenu medalju, dok su Nenad i Mario došli do šestog, odnosno osmog mjesta. Za ukupni plasman u CRO-3D kupu potrebno je imati odrađena četiri od ukupno pet natjecanja, a te uvjete iz našeg kluba, dostigao je jedino Nenad Štabek i zauzeo treće mjesto i brončanu medalju u kupnom poretku.

 

Sljedeći nastup „Grofova“ biti će u Novom Marofu na Martinjskom turniru koji organiziraju „Grebengradski streličari“.
 
 

Tko je Online

Gostiju online: 4

Konjšćina u slici

 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator