Karate Ivanec CUP 09.

Povodom sjećanja na pale branitelje grada Ivanca, karate klub Ivanec pod pokroviteljstvom grada Ivanca organizirao je karate turnir. Učestvovalo je 210 takmičara iz 16 klubova diljem Hrvatske, tako da je konkurencija bila poprilično jaka.

Karate klub Konjščina učestvovao je s 12 takmičara i to samo u borbama, gdje smo osvojili jednu zlatnu, dvije srebrne i dvije brončane medalje. Na tom turniru učesvovali su naši početnici koji tek uče prve „korake“ u karateu ( od 9- 15g.), gdje je Karlo Curiš osvojio brončano odličje. U juniorima je Petar Martinjak (68 kg) bio prvi, a Marko Žugec drugi (64 kg), dok je u kadetima Tena Prodanović bila druga, a Josip Prugovečki je osvojio treće mjesto. Sve u svemu turnir je bio revijalnog karaktera, gdje su u jednoj sportskoj atmosferi naši takmičari, a pogotovo oni manji stekli velika iskustva.