Građanski servisi

Online servisi koje Općina Konjščina nudi svojim građankama i građanima

Najnovije u Općini

Službene obavijesti, najave i novosti u Općini Konjščina

Program adventskih i božićnih događanja u Općini Konjščina

Program adventskih i božićnih događanja u Općini Konjščina

29. studenoga 2021.

Drage sugrađanke i sugrađani, Donosimo vam kompletan program adventskih i božićnih događanja u našoj Općini. Osim navedenih aktivnosti u koje su se uključile naše ustanove, udruge, poslodavci i mnogi građani u prosincu ćemo i provoditi davanje pomoći najpotrebitijim naše zajednice. Zbog epidemiološke situacije i vremenskih prilika događanja su sklona promjenama o čemu ćete biti na […]

Pročitaj više >>
Paljenje 1. adventske svijeće

Paljenje 1. adventske svijeće

28. studenoga 2021.

Naš DND Konjščina uz Općinu Konjščinu organizirao je prvo adventsko događanje u našoj Općini Konjščini. Uz adventske pjesme u izvođenju Zbora Osnovne škole Konjščine i Zbora sv.Dominika te HPD Gradinu koji su se pobrinuli za okrijepu zapalili smo prvu svijeću na adventskom vijencu. Blagoslov i čitanja vodili su velečasni Milan Pušec i teolog Marko Malek […]

Pročitaj više >>
Posjeta glavnog vatrogasnog zapovjednika Republike Hrvatske

Posjeta glavnog vatrogasnog zapovjednika Republike Hrvatske

25. studenoga 2021.

Jučer nas je posjetio glavni vatrogasni zapovjednik Republike Hrvatske, Slavko Tucaković u pratnji vatrogasnog zapovjednika KZŽ Marijana Lovrenčića. Vodstvo Vatrogasne zajednice Općine Konjščine zajedno s načelnicom upoznalo je zapovjednika sa aktualnom problematikom i dogovorilo daljnju suradnju i pomoć.

Pročitaj više >>
NATJEČAJ za radno mjesto pomoćnog radnika ili radnice

NATJEČAJ za radno mjesto pomoćnog radnika ili radnice

24. studenoga 2021.

CILJANE SKUPINE ZA JAVNI RAD: 1. Osobe u nepovoljnom položaju na tržištu rada i to: ­bez obzira na duljinu prijave u evidenciju: hrvatski branitelji, djeca i supružnici poginulih i nestalih hrvatskih branitelja, žrtve seksualnog nasilja u ratu, hrvatski povratnici/useljenici iz hrvatskog iseljeništva, roditelji s 4 i više malodobne djece, roditelji djece s teškoćama u razvoju, […]

Pročitaj više >>
Vanjsko vježbaliste spremno za upotrebu

Vanjsko vježbaliste spremno za upotrebu

19. studenoga 2021.

Streetwork je spreman za vas! Prilikom posjete Ministarstva turizma i sporta posebno smo se razveselili što smo sreli naše osnovškolce koji su vrijeme čekanja autobusa kratili na vježbalištu. Uskoro slijedi i rješavanje pitanja rasvjete.

Pročitaj više >>
Paljenje svijeća povodom Dana sjećanja na žrtve Domovinskog rata i sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje

Paljenje svijeća povodom Dana sjećanja na žrtve Domovinskog rata i sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje

17. studenoga 2021.

Povodom Dana sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dana sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje paljenjem svijeća u Vukovarskoj ulici u Konjščini u tišini smo se prisjetili svih poginulih, nestalih i umrlih hrvatskih branitelja i civilnih žrtava iz Domovinskog rata. Vječnu zahvalu dugujemo svim hrvatskim braniteljima u borbi za slobodu i neovisnost Republike Hrvatske.

Pročitaj više >>

Načelnica

Anita KrokAnita Krok, mag.polit.soc.
Rođena 15.12.1986. u Zaboku, a od rođenja živi u Konjščini. Završila preddiplomski studij socijalnog rada i diplomski studij socijalne politike na Pravnom fakultetu u Zagrebu gdje je stekla zvanje magistre socijalne politike. Udana, majka jednog djeteta. U slobodno vrijeme bavi se izradom eko proizvoda, vrtlarenjem i šivanjem.

049/465-905
099/527-4210
[email protected]
Službeni Facebook profil

PRIJAM STRANAKA
Radnim danom od 8:00 do 13:00h
(poželjna prethodna najava)

Informacije

Ivice Gluhaka 13, Konjščina
Krapinsko-zagorska
Hrvatska
49282

[email protected]

049/465-905

PON-PET (7:00 - 15:00)

OIB: 64934614358
Općina Konjščina